بوستان باغ ایرانی تهران؛ خلوتگاهی برای آرامش پایتخت نشینان

بوستان باغ ایرانی تهران؛ خلوتگاهی برای آرامش پایتخت نشینان

بوستان باغ ایرانی یکی دیگر از مکان‌ های دیدنی تهران است. بوستان باغ ایرانی در یکی از محله‌های قدیمی تهران به نام ده ونک با مساحتی حدود ۳.۴ هکتار در محدوده شهرداری منطقه ۳ واقع شده است. جالب است بدانید که حدود ۲.۵ هکتار از سطح بوستان باغ ایرانی فضای سبزی مملو از گیاهان و درختانی از قبیل برگ نو، برگ بو، زرشک، شیر خشت، مورد، پیراکانتا، انواع رز و نسترن و بوته‌های فصلی و دائمی کاشته شده است. نشستن روی نیمکت‌هایی که در میان درخت‌های سربهفلک کشیده آرامش روحی خاصی را به گردگشران و مهمانان خود هدیه خواهد داد.
نشانی: تهران، منطقه ۳، محله ده ونک، کوچه صابری
دسترسی به باغ ایرانی تهران
از طریق مترو: قبل از شروع باید بگوییم که استفاده از مترو تهران برای رفتن به باغ ایرانی پیشنهاد ما نیست. زیرا مسیر طولانی و چندین ایستگاه مترو و اتوبوس خسته‌تان می‌کند. بهتر است به بقیه گزینه‌های پیش رو که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم فکر کنید.
از طریق اتوبوس: برای استفاده از اتوبوس می‌توانید در ایستگاه پل مدیریت پیاده شده و با مقداری پیاده روی به ورودی باغ ایرانی تهران برسید.
از طریق ماشین شخصی: برای استفاده از خودرو شخصی باید در تقاطع بزرگراه چمران و آیت الله هاشمی رفسنجانی، به سمت بزرگراه هاشمی بروید و در اولین خروجی به خیابان پیروزان بپیچید. در پیروزان باید به سمت خیابان صابری بروید و پس از آن در اواسط مسیر خود، می‌توانید ورودی باغ را پیدا کنید.
مسیریابی از محل کنونی شما به بوستان باغ ایرانی

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://tehranvand.ir/?p=9738

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: