اختلال در مراکز معاینه فنی

ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران روز شنبه ضمن پوزش و قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان اعلام کرد: کلیه مراکز معاینه فنی به علت قطعی سامانه ملی معاینه فنی مربوط به وزارت کشور به صورت سراسری غیر فعال بوده که با پیگیری‌های صورت گرفته از دستگاه‌های مسئول این مشکل بزودی مرتفع خواهد شد.

در اطلاعیه ستاد معاینه فنی آمده است: با عنایت به اختلال بوجود آمده در امر خدمت رسانی به شهروندان که خارج از اختیار شهرداری تهران است، خودرو‌های دارای نوبت اینترنتی که به علت عدم فعالیت مرکز موفق به مراجعه نشده می‌توانند در روز‌های آینده براساس همان نوبت و هزینه پرداختی با اولویت پذیرش به مرکز معاینه فنی مراجعه کنند.

گفتنی است درصورت رفع مشکل، متعاقبا این موضوع به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد علاوه برآن شهروندان می‌توانند در صورت هر گونه سئوال در این ارتباط با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

شهر تهران از بضاعت ۶۴ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و ۱۵ واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودرو‌های سنگین برخوردار بوده و شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://tehranvand.ir/?p=9708

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: