هفته‌های لیگ استانی جذاب شد

نظارت ویژه در فوتبال تهران: تبانی و کم کاری ممنوع!

هیئت فوتبال تهران با انتشار اطلاعیه رسمی به نگرانی تیم‌ها در مورد اتفاقات چند هفته پایانی لیگ تهران واکنش نشان داد.

حساسیت هفته‌های پایانی لیگ‌های پایه باعث شده با تصمیم میرشاد ماجدی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران کارگروه ویژه‌ای برای رصد و نظارت بر بازی‌های هفته‌های پایانی تشکیل و صحت تمام مسابقات انجام شده، مورد راستی آزمایی قرار بگیرد.

در همین راستا رئیس هیئت فوتبال استان تهران برای از بین رفتن شائبه‌های احتمالی ضمن تاکید به استفاده از بهترین داوران و ناظران خواستار پالایش و رصد جدی کارگروه ویژه نظارت در هفته‌های پایانی شده‌اند.

لازم به یاد آوری است چنانچه در برگزاری مسابقات انجام شده گزارش‌هایی مبنی بر تبانی یا کم کاری از سوی ناظران و کارگروه ویژه ارسال و تخلفات احتمالی اثبات شود، در راستای احقاق حقوق تیم‌هایی که موارد اخلاقی را رعایت کرده‌اند ضمن ارجاع پرونده متخلفین به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق، شدید ترین برخورها با متخلفان احتمالی انجام خواهد شد.

به همین دلیل هیئت فوتبال استان تهران ضمن تقدیر از تیم‌هایی که همواره اصول حرفه‌ای و اخلاقی را رعایت و همواره تلاش کرده‌اند بر مدار صحت و درستی حرکت کنند از همه مدیران، مربیان، بازیکنان و دیگر عوامل تیم‌ها می‌خواهد مانند همیشه انرژی خود را روی انجام بازی جوانمردانه متمرکز کنند.

بار دیگر یاد آور می‌شود که همه تیم‌های میزبان ملزم به تصویربرداری ویدیویی از بازی‌های خود خواهند بود و براساس قوانین باید پس از پایان مسابقه یک نسخه از فیلم تهیه شده را به ناظر بازی تحویل دهند.

هیئت فوتبال استان تهران ضمن قدردانی دوباره از تیم‌هایی که همواره به اصول اخلاقی و جوانمردی پایند بوده‌اند بار دیگر به انجام فوتبالی پاک در هفته‌های پایانی لیگ‌های پایه تاکید دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://tehranvand.ir/?p=9704

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: