در بازدید زالی :

وضعیت ۱۴ بیمار بیمارستان گاندی/ ۳ بیمار در CCU

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تعدادی از بیماران بیمارستان گاندی را که شب گذشته به بیمارستان‌های تابعه دانشگاه ارجاع شدند، ملاقات و از نزدیک روند رسیدگی به آنان را بررسی کرد.

علیرضا زالی اظهار کرد: با توجه به تاکید وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی به بیمارانی که شب گذشته از بیمارستان گاندی منتقل شدند، مجموعاً ۱۴ بیمار به مراکز درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جمله بیمارستان طالقانی و شهدای تجریش ارجاع شدند.

به گفته وی، از مجموع ۱۰ بیمار که به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافتند، چهار بیمار به دلیل تاکید پزشکان معالج خود مبنی بر ادامه درمان در بیمارستان‌های دیگری که این پزشکان حضور دارند، بعد از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان‌های دیگری انتقال یافتند و در حال حاضر بیمارستان شهدای تجریش میزبان ۶ نفر از این بیماران است.

زالی ادامه داد: سه نفر از این بیماران به دلیل مسئله قلبی و مداخلاتی که در بیمارستان گاندی برای آنها در حال انجام بود، در سی سی یو، دو بیمار در بخش جراحی برای طی کردن نقاهت پس از جراحی و یک بیمار به دلیل مشکلات ریوی در بخش داخلی بستری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اضافه کرد: مجموعاً در بیمارستان شهدای تجریش میزبان ۶ بیمار انتقال یافته از بیمارستان گاندی هستیم که پزشکان متخصص مربوطه آنها را ویزیت کرده و بر اساس تبیین آنها برای ادامه مسیر درمان، خدمات درمانی را دریافت می‌کنند.

زالی یادآور شد: همچنین ۶ نفر از بیماران انتقال یافته از بیمارستان گاندی به دانشگاه مایل به انتقال به بیمارستان‌های خصوصی بودند که با هماهنگی همکاران ستادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اقدامات مربوط به پذیرش آنها انجام شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://tehranvand.ir/?p=9697

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: