مجله تایم نوشت:

سیمونه بایلز ورزشکار سال مجله تایم شد

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، سیمونه بایلز، برنده چهار مدال طلای المپیک، جایزه بهترین ورزشکار سال را در مجله تایم کسب کرد.

سیمونه بایلز، برنده چهار مدال طلای المپیک، جایزه بهترین ورزشکار سال را در مجله تایم کسب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، سیمونه بایلز، برنده چهار مدال طلای المپیک، جایزه بهترین ورزشکار سال را در مجله تایم کسب کرد.

در بازی های المپیک توکیو در تابستان ۲۰۲۱، او در مسابقات تیمی در ژیمناستیک هنری نقره و در تمرینات روی تیر تعادل، برنز گرفت اما به دلیل وضعیت روحی شدید و مشکلات جهت گیری در فضا، در چهار مسابقه شرکت نکرد.

در ماه اکتبر، بیلز، الکساندرا رایسمن، مک‌کایلا مارونی و مارگارت نیکولز از کنگره ایالات متحده درخواست کردند که ریاست کمیته ملی المپیک و پارالمپیک این کشور (NOC) را به دلیل پرونده رسوایی لری نصار برکنار کند. نصار به دلیل تجاوز جنسی به ورزشکاران زن به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شد. او خود به آزار و اذیت و اعمال جنسی علیه ۱۱ ژیمناست اعتراف کرد و بیش از ۱۵۰ زن علیه او شهادت دادند.

به گزارش ایسنا، بایلز از سال ۲۰۰۷ شروع به مسابقه دادن می‌کند و در سال ۲۰۱۱ در بین ژیمناستیک کارهای حرفه‌ای نوجوانان آمریکا قرار می‌گیرد. او در آن سال در سطح ملی مقام سوم را کسب می‌کند و در سال ۲۰۱۲ قهرمان آمریکا می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://tehranvand.ir/?p=2248

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.
  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: