فتاح رئیس کمیته امداد برای ریاست جمهوری نمی آید | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

سید پرویز فتاح با رد احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری آینده، به محمود احمدی نژاد توصیه کرد اگر می‌خواهد باز هم در انتخابات شرکت کند ابتدا اوضاع را خوب رصد و تحلیل کند.

۱۶۳۱۹۰۸سید پرویز فتاح با رد احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری آینده، به محمود احمدی نژاد توصیه کرد اگر می‌خواهد باز هم در انتخابات شرکت کند ابتدا اوضاع را خوب رصد و تحلیل کند.

وزیر نیروی دولت نهم در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص برخی گمانه زنی های مطرح شده مبنی بر احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری آینده، گفت: من درحال حاضر در کمیته امداد مسئولیت دارم و به اینکه خادم مردم باشم افتخار می کنم. خدمت به مردم بزرگواری که شخصا به آنها ایمان دارم. شاید ظاهرا آنها فقیر و یتیم و تحت پوشش باشند و زندگی شان از نظر ظاهری آراستگی نداشته باشد اما به اعتقاد من ایمان و خدا همان جاست. دروازه بهشت در زندگی این افراد است. مکتب امام (ره) اینگونه است و از ما می خواهد به این افراد بیشتر رسیدگی کرده و اکرامشان کنیم.

وی با تاکید بر اینکه من در  وادی کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری نیستم  و قصد ورود به این عرصه را ندارم، تصریح کرد: چرا باید دنیا را با آخرت عوض کنم؟ حرکات و سکنات و وجنات من چطور شائبه ی کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را ایجاد کرده است؟ نمی‌دانم آنها که تحلیل هایی می‌نویسند و اسم من سراپا تقصیر را در این رابطه می‌برند چه فکری کرده اند.

وزیر نیرو دولت نهم درخصوص احتمال حضور محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نیز گفت : من در حال حاضر ارتباط نزدیک به آن معنا که از قصد ایشان اطلاعی داشته باشم، ندارم. در عین حال از جایی نشنیدم که ایشان با صراحت اعلام کرده باشد در انتخابات حضور پیدا می‌کند، بنابراین باید این موضوع را به گذر زمان سپرد چون ایشان هم می‌تواند مانند همه مردم که تصمیم می‌گیرند در انتخابات شرکت کنند، داوطلب ریاست جمهوری شوند. البته ایشان باید اوضاع را خوب رصد و تحلیل کنند. پس با گذر زمان این مسئله شفاف تر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، فتاح در پاسخ به این پرسش که آیا احمدی نژاد در صورت ورود به عرصه می‌تواند اقبال عمومی را داشته باشد یا خیر، یادآورشد: من نمی‌توانم قضاوت کنم. چون به عملکرد دولت فعلی و نوع رفتار افراد دیگری که می‌خواهند وارد عرصه شوند بستگی دارد. به هرحال امیدواریم انتخابات آینده مانند همه انتخابات های دیگر پرشور و رقابتی و باحضور حداکثری مردم برگزار شود.

true
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false