تقسیم کار ملی برای جهش در تولید تحقق شعار سال است | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند، فرماندار بهارستان اظهار کرد: تحقق شعار 《اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال》 نیازمند عزم همگانی است و برنامه دولت در این راستا تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و ‏افزایش اشتغال است .
بیژن سلیمان پور با اشاره به نامگذاری سال 96 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان 《سال اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال》اظهار داشت:  رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی  امسال نیز همانند سالهای گذشته مساله اقتصاد و معیشت مردم را مورد توجه و تاکید قرار دادند و این امر وظیفه مسوولان را سنگین تر می کند .
وی افزود: دولت یازدهم در سال گذشته اقدامات ارزشمندی در خصوص اقتصاد مقاومتی انجام داد و امسال نیز همانگونه که ریاست محترم جمهوری در نامه اخیرشان به رهبر معظم انقلاب تصریح کرد، برنامه دولت تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و ‏افزایش اشتغال اختصاص خواهد یافت .
فرماندار شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: تحقق شعار 《اقتصاد مقاومتی:
تولید و اشتغال》 نیازمند عزم همگانی است و تنها وظیفه دولت یا دستگاه خاص نیست و همه قوا و نهادها باید در کنارهم در این زمینه تلاش کنند .
سلیمان پور گفت: برنامه کاری شهرستان بهارستان در سال جاری  نیز تحقق فرمان رهبری براساس  سیاستهای دولت تدبیر و امید خواهد بود .
انتهای پیام/

true
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false