حمایت شهرداری از خریدو تولید موتور سیکلت های برقی | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند، به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا تهران؛ مازیار حسینی با بیان این مطلب افزود: یکی از اولویت های مدیریت شهری در راستای کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل پاک در شهر تهران است که حمایت از خریداران و تولید کنندگان موتور سیکلت برقی برهمین اساس با اعطای وام و ارائه تسهیلات مناسب صورت می گیرد.
معاون شهردار تهران با اشاره به امضای قرارداد حمایت از خریداران موتور سیکلت برقی تاکید کرد: این قرارداد با حمایت های مالی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و بین لیزینک بانک شهر با شرکت سایپا منعقد شده و براساس آن پرداخت تسهیلات بلاعوض انجام می شود.
به گفته مازیار حسینی، این تسهیلات 2/5 میلیون تومانی برای هر دستگاه موتور سیکلت است که به شرکت سایپا پرداخت شده و هنگام خرید توسط شهروندان از مبلغ نهایی کسر خواهد شد و ضمن آنکه خریداران می توانند به جای دریافت این وام 6/5 میلیون تومان وام لیزینگ بانک شهر را دریافت کنند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تاکید کرد: شهرداری تهران از  تولید کنندگان موتور سیکلت برقی حمایت می کند و در این راستا با اعطای تسهیلات و فراهم آوردن زیرساخت ها درصدد تشویق شهروندان به استفاده از این مد حمل و نقلی پاک خواهد بود.
مازیار حسینی تعداد موتور سیکلت های برقی سطح شهر را ناچیز عنوان کرد و افزود: امیدواریم با تلاش تولید کنندگان داخلی و حمایت های مدیریت شهری شاهد افزایش استفاده از این وسیله باشیم و در همین راستا به زودی ایستگاه های شارژ موتور سیکلت های برقی در منطقه 12 تهران ایجاد می شود.

true
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false