وضعیت فرهاد مجیدی در استقلال به روایت فرزاد | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛ صبح امروز صحبت‌های زیادی در مورد حضور فرهاد مجیدی در استقلال مطرح شد و حتی عنوان شد کاپیتان سابق استقلال در حال بازگشت به این تیم است. در این بین نقل قولی از فرزاد مجیدی دست به دست شد که حضور فرهاد در استقلال صحت ندارد.

در خصوص این شایعات با فرزاد مجیدی تماس گرفتیم که صحت و سقم قضیه را از وی جویا شویم که مجیدی در این باره گفت: من مصاحبه‌ای در مورد فرهاد با هیچ رسانه‌ای انجام ندادم و هرگونه اظهار نظر در این مورد را تکذیب می‌کنم.اگر دیدید رسانه‌ای از قول من در مورد فرهاد مطلبی را منتشر کرده مطمئن باشید صحت ندارد.

ناگهان جدی شد؛ مجیدی دستیار وینفرد شفر؟

فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان ایرانی است که در گذشته با پیراهن العین شاگرد وینفرد شفر آلمانی بوده و با حضور این مربی در استقلال شایعاتی پیرامون حضور مجیدی در کادرفنی ایجاد شده است.

شایعه مربیگری کاپیتان سابق آبی ها در کنار وینفرد شفر در روزهای گذشته دائما در فضای مجازی وجود داشته و جالب اینکه شفر امروز در نشست خبری به آن دامن زد.

شفر وقتی با سوالی درباره احتمال دستیاری فرهاد مجیدی در استقلال مواجه شد، اینطور پاسخ داد: «می دانم مجیدی برای همکاری تمایل دارد اما این مسائل با هماهنگی باشگاه انجام می شود. شما خبرنگاران به دنبال اطلاعات دست اول هستید اما سیستم ما این است که تمام مسائل درون باشگاه انجام می شود؛ سپس سخنگوی باشگاه آن ها را اعلام می کند.»

با اعلام شفر درباره فرهاد مجیدی، حالا ماجرای حضور کاپیتان سابق استقلال در کادرفنی این تیم، وارد فاز تازه ای شده است. شاید در روزهای آینده هواداران شاهد بازگشت شماره ۷ محبوب به استقلال باشند؛ این بار اما شاید در کسوت مربیگری چنین اتفاقی رخ دهد.

true
true
true
false
  1. سعید

    امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.فرهاد مجیدی بازیکن بسیار توانایی است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false