راننده ای که زن جوان را به جای فرودگاه مهرآباد به بیابان برد + عکس | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛  پسر جوان که راننده خودروی تاکسی اینترنتی اسنپ بود قبل از سوار کردن مسافر زن بر خودرویش مواد مخدر مصرف کرد و زن جوان را هدف نیت شوم خود قرار داد.

گفتگو با راننده آژانس اینترنتی که زن جوان را به جای فرودگاه مهرآباد به بیابان برد + فیلم و عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، عصر ۲۳ شهریور ماه امسال زن جوانی سراسیمه پای در کلانتری ۱۰۳ گاندی گذاشت و از ماجرای گرفتار شدن در دام جوان شیطان Evil صفتی پرده برداشت.
این زن به ماموران گفت: چندی قبل برای عمل جراحی به تهران آمدم و در این مدت در خانه یکی از بستگانم زندگی می کردم تا اینکه پس از بهبودی تصمیم گرفتم به شیراز بازگردم و یک بلیط هواپیما برای ساعت ۱۹:۳۰ امروز دقیقه تهیه کردم.
وی افزود: ساعت ۱۷ از طریق اسنپ درخواست ماشین کردم و ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه خودروی پراید سفید رنگی به جلوی خانه بستگانم در خیابان دماوند آمد و زمانیکه قصد سوار شدن بر صندلی عقب خودرو را داشتم پسر جوان که راننده پراید بود ادعا کرد که کمک فنر عقب خودرویش عقب است و از من خواست که در صندلی جلو بنشینم.
خودرو به سمت فرودگاه حرکت کرد که در مسیر به ترافیک برخوردیم که راننده با ادعای اینکه مسیر میانبری می شناسد تغییر مسیر داد و وارد جاده خاکی شد.
ترسیده بودم و از او خواستم که به مسیر اصلی بازگردیم اما او در محلی خلوت خودرو را متوقف کرد و با تهدید چاقو و در حالیکه التماسش می کردم مرا هدف نیت شومش قرار داد.
پسر جوان پس از آزار و اذیت پشت فرمان خودرویش نشست و شروع به حرکت کرد و در یک خیابان برای خریدن سیگار توقف کرد که بهترین لحظه بود که پا به فرار Escape بگذارم.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس Police آگاهی تهران به دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی برای دستگیری عامل این اقدام سیاه وارد عمل شدند.
کارآگاهان در گام نخست با توجه به اینکه پسر جوان از راننده های تاکسی اینترنتی اسنپ است تحقیقات خود را آغاز کرده  و خیلی زود با تجسس های فنی موفق به شناسایی محمد ۲۲ ساله شدند و وقتی تصویر پسر جوان پیش روی زن جوان قرار گرفت وی به عنوان همان عامل شیطانی معرفی شد.
تیم پلیسی با شناسایی خانه محمد زمانی که به در خانه وی رفتند پی بردند پسر جوان پس از اقدام شوم به خانه مراجعه نکرده که در این مرحله ماموران با اقدامات فنی توانستند محل تردد محمد را رد زنی کنند و ساعت ۳ بعد از ظهر ۲۷ شهریور این جوان در فلکه اول تهران پارس دستگیر شد.
گفتگو با جوان شیطان صفت
محمد ۲۲ ساله در گفتگو با رکنا ادعاهای زیادی مطرح می کند که با تحقیق پلیس و بازجویی هایش متفاوت است. او مدعی شد که هیچ تهدیدی در کار نبوده و این در حالی است که پزشکی قانونی ضرب و جرح و آزار و اذیت زن جوان را تایید کرده است.
سابقه داری؟
سابقه کیفری ندارم ولی سابقه درگیری داشتم.
تحصیلات؟
دیپلم
اعتیاد داری؟
بعضی وقتها حشیش می کشیدم.
به چه جرمی دستگیر شدی؟
تجاوز.
روز حادثه Incident چه اتفاقی افتاد؟
من اسنپ کار می کردم و درخواستی آمد برای من در نارمک به مقصد فرودگاه مهرآباد، وقتی آمد دیدم یک خانم است که در صندلی عقب سوار شد که بخاطر خراب بودن کمک فنر خودرویم از او خواستم در صندلی جلو بنشیند که در مسیر تصمیم گرفتم با او رابطه برقرار کنم که ابتدا پیشنهاد دادم قبول نکرد و بعد از آن مجبور شدم به زور کاری که نباید می کردم را انجام دادم.
بعد از آن کجا رفتی؟
به سمت فرودگاه راه افتادیم که در خیابان میرداماد توقف کردم که سیگار بخرم ، دیدم یک دفعه از خودرو پیاده شد و من منتظرش بودم و چون روی قرص بودم و مواد مخدر Drugs شیمیایی …. مصرف کرده بودم ترسیدم و به سمت خانه مان رفتم و آنجا بود که متوجه شدم کیف و لپ تابش را داخل ماشینم جا گذاشته که آنها را به خانه بردم و چند روز نگه داشتم و روز دوم وقتی وسایل داخل کیف را دیدم که شناسنامه زن جوان نیز در آن بود تازه متوجه شدم که او ازدواج کرده و شوهر دارد.
خانواده ات درباره کیف زنانه حرفی نزدند؟
گفتم کیف یکی از مسافرانم است که داخل خودرو جا گذاشته است.
چه زمانی متوجه شدی پلیس در تعقیبت است؟
پس از چند روز از اسنپ به من زنگ زدند و اعلام کردند که از من شکایت شده است.
دوست دختر داری؟
بله، با دخترهای زیادی دوست هستم.
چرا با مسافر زن رابطه شیطانی برقرار کردی در حالیکه به تو گفته بود مریض است؟
قرص خورده بودم و مواد مخدر مصرف کرده بودم و نمی دانستم چه کاری می کنم.
تو که گفتی اعتیاد نداری؟
مصرف می کنم ولی اعتیاد ندارم و در آن لحظه برای خودم نبودم.
یعنی اگر مواد نمی کشیدی دست به این کار نمی زدی؟
نه، چون کنترلم دست خودم نیست.
یعنی اگر ناموس خودت هم بود باز این اقدام شیطانی را انجام می دادی؟
نه.
فکر نمی کردی تحت تاثیر این مواد به خانواده ات آسیب برسانی؟
همیشه تو تنهایی خودم مواد می کشیدم.
چرا قبل از سوار کردن مسافرت مواد کشیدی؟
وقتی آخرین مسافرم را پیاده کردم مواد کشیدم که از اسنپ برای من پیام درخواست مسافر آمد و قصد داشتم کلید انصراف را بزنم که دستم به گزینه دیگری خورد که تصمیم گرفتم این مسافر را به مقصد برسانم و به خانه بروم که این اتفاقات رخ داد.
چرا با اسم و هویت خودت در اسنپ کار نمی کردی؟
۲ ماه قبل در اسنپ کار می کردم که بخاطر خالکوبی و جای چاقویی که روی سرم بود اخراج شدم و در خیابان بودم که دیدم چند نفر کنار خیابان ایستادند و راننده اسنپ استخدام می کنند که با یکی از آنها در مورد اتفاقی که افتاده صحبت کردم که پسر جوان اعلام کرد که اگر گواهینامه و مشخصات فرد دیگری را تهیه کنی می توانی دوباره مشغول به کار شوی.
مدارک را تهیه کردی؟
بله، گواهینامه و مشخصات یکی از بستگانم را تهیه کردم و وقتی گفتم با عکسم چه می کنید وی ادعا کرد که می تواند کاری کند که عکسم در اسنپ ثبت نشود که شماره اش را گرفتم و مدارکی که می خواست را تهیه کردم و بعد از آن دوباره با مشخصات یکی دیگر در اسنپ مشغول به کار شدم.
از چند سالگی دوستی و رابطه با دختران را شروع کردی؟
از ۱۴ یا ۱۵ سالگی
وضعیت مالی خوبی داری؟
نه، ولی کار می کردم و پول داشتم
فرزند چندم خانواده هستی؟
بچه آخر هستم.
خانواده ات به این رفتارها اعتراض نمی کردند؟
چرا ولی من توجه ای نمی کردم.
پشیمانی؟
بله.
متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

انتهای متن/*

true
true
true
false
  1. محمد رضا

    باید نظارت بیشتری بر تاکسیرانی ها شود.آزمایش اعتیاد از رانندگان بگیرند.تا از این اتفاق ها پیش نیاید

  2. مریم شیرازی

    اسنب در همه جا راننده جذب میکند باید یه فیلتر هایی بر ثبت نام کننده گان داشته باشند.چطور ممکن است هر کسی ماشین داشته باشد را استخدام کنند؟

  3. حسین میرزایی

    انشالله که اعتیاد ریشه کن شود..و معتادین هم درمان و مداوا شوند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false