3 منطقه پایتخت که بیشترین صنوف مزاحم را دارند/رستوران داران از اصناف مزاحم تهران | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛ کامران زنگیشه  در خصوص جابه جایی مشاغل مزاحم شهری خبر داد و گفت: در سال 1369 مقر شد تا 33 دسته شغلی که بیشترین مزاحمت را داشتند، از تهران خارج شوند.

وی با بیان اینکه در مجموع این 33 دسته مشاغل مزاحم، اکثر این مشاغل مثل  چرم سازی موضوعا از تهران خارج شده‌اند و دیگر اثری از آن‌ها در پایتخت نیست، اظهار کرد: برخی از مشاغل نیز مانند خدمات خودرویی که بیشترین مزاحمت را برای تهران ایجاد کرده، با یکسری تمهیدات همچنان در داخل شهر فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ادامه داد: خدمات خودرویی‌ باید به اندازه وسعت مغازه‌شان پذیرش خودرو داشته باشند که متاسفانه این اتفاق صورت نمی‌گیرد، بنابراین رسیدگی به این شغل را در اولویت قرار داد‌ه‌ایم.

زنگیشه با تاکید بر اینکه رسیدگی به این شغل مزاحم را در دستور کار قرار داده‌ایم، خاطرنشان کرد: در حال ساخت مجتمع‌های خدماتی هستیم که بتوانیم بخش خصوصی را نیز به این مساله وارد کنیم تا هرچه سریع تر ساماندهی این بخش صورت گیرد.

وی موضوع دوم مزاحمت مشاغل تهران را رستوران‌ها و فست‌فودها دانست و گفت: شلوغی و جای پارک رستوران‌ها نیز بیشترین مزاحمت‌ را برای شهروندان تهرانی دارد که باید در اسرع وقت ساماندهی شوند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران یکی دیگر از مشاغل مهم را نمایشگاه‌های اتومبیل برشمرد و تاکید کرد: با همکاری که با پلیس راهور داشتیم، به تعداد زیادی از این نمایشگاه‌ها تذکر داده و آن‌ها را ساماندهی کرده‌ایم.

درمجموع بیشترین صنوف مزاحم در مناطق 4، 12 و 18 است که دراین بخش کارگاه‌هایی وجود دارد. به طور که در اطراف بازار بحث ایمنی مطرح است و بیشترین مشکلات را در این بخش‌ داریم. البته برنامه ویژه‌ای برای انتقال تولیدی‌ها و آهن فروشان این مناطق در نظر گرفته‌ایم که به زودی ساماندهی این مشاغل در دستور کار قرار می‌گیرد.

در حال حاضر شهرک خاور شهر، شهرک خدماتی ولیعصر، شهرک خاوران یا همان تالاب بهرام را برای انتقال صنوف و مشاغل مزاحم در نظر گرفته‌ایم و مقرر شده تا تعدادی از شهرک‌های صنعتی که پیش از این فقط مشاغل صنعتی را می‌پذیرفتند، پذیرای مشاغل و صنوف مختلف باشند.

true
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false