فعالیت 3 هزار نمایشگاه خودرو در تهران/ بیش از 1500 نمایشگاه خودروی تهران پروانه کسب دارند | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛ غلامحسین قاسمیان  در تشریح وضع اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی استان اظهار کرد: بازار فروش خودرو هم‌اکنون مانند گذشته در رکود به سر می‌برد.

وی ادامه داد: رکود بازار خودرو در 6 ماه نخست سال ۹۶ عمیق بوده است و تنها شاهد خرید و فروش خودروهای دست دوم هستیم که این هم طوری نیست که در بازار رونق ایجاد کند.

نایب‌ رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی استان تهران با اشاره به اینکه با توجه به کاهش قدرت خرید مردم افزایش قیمت خودرو گامی درست در زمینه بهبود و رونق بازار خودرو نبوده است، تصریح کرد: مردم برای خرید خودرو مشکلات زیادی دارند.

قاسمیان بیان کرد: شرکت‌های خودروسازی داخلی بستر رونق بازار خرید و فروش را فراهم کنند، نه اینکه به سنگینی رکود در بازار خودرو دامن بزنند.

وی با تأکید بر اینکه سه هزار نمایشگاه خودرو در تهران فعال است، اضافه کرد: بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ نمایشگاه پروانه کسب دارند و در بازار خرید و فروش خودرو فعالیت دارند.

نایب‌ رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی استان تهران با بیان اینکه بقیه این نمایشگاه‌ها بدون پروانه کسب مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: این نمایشگاه‌ها شناسایی شده‌اند و به‌طور قانونی با آن‌ها برخورد می‌شود.

قاسمیان با تأکید بر اینکه ساماندهی نمایشگاه‌های اتومبیل را در دستور کار داریم، اضافه کرد: بسترهای لازم را فراهم کردیم تا نمایشگاه‌هایی که پروانه کسب ندارند، هم طی مراحل قانونی پروانه کسب داشته باشند و قانونی فعالیت کنند.

وی با اشاره به اینکه خودروسازان داخلی کیفیت خودروها را افزایش دهند، اظهار کرد: در نقطه مقابل هم باید خدمات پس از فروش خود را افزایش دهند تا مردم از خرید خودرو بیشتر استقبال کنند.

true
true
true
false
  1. محمد هاشمی

    خدمات پس از فروش در ایران خیلی ضعیف هست و باید ببیشتر نظارت و رسیدگی بشود

  2. محمد

    نمایشگاه خودرو را در نمایشگاه شهر جدید آفتاب برگذار کنید

  3. موسی

    نمایشگاه خودرو های کلاسیک قدیمی را بیشتر برپا کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false