تحریم های اخیر امریکا خط بطلانی بر تبلیغات ساده لوحان داخلی کشید/ دخالت‌های بی‌حساب اسباب طلاق را فراهم می‌کند | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛ ائمه جمعه شهرستان های استان تهران در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه جنایات ارتش میانمار علیه مسلمانان این کشور را محکوم کردند و بر برخورد قاطع با عوامل این جنایت تاکید داشتند.

مشروح خطبه های نماز جمعه در شهرستان های استان تهران

 

امام جمعه رباط کریم: دخالت‌های بی‌حساب اسباب طلاق را فراهم می‌کند

 

حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر که با حضور آحاد مردم خداجو،خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های زن در زندگی اظهار کرد: یک همسر خوب زنی است که دارای اخلاق مطلوب،آرام و سازگار باشد و بتواند همسرداری را به نحو تمام اجرا کند.

وی افزود: زنان و مردان پیش از برگزاری مراسم نامزدی باید نسبت به یکدیگر شناخت کامل و کافی داشته باشند تا در آینده مشکلی در زندگی هایشان ایجاد نشود.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: یکی از ویژگی های زنان در میان خانواده این است که خشم مردان را با رفتار مناسب پاسخ بگویند.

وی به نقش مهم خانواده‌ها در کاهش اختلافات بین زن و مرد اشاره کرد و گفت: قبلا می دیدیم که حتی برخی از نزاع های خانوادگی تا جنگ و دعوا هم می رسید اما چون خانواده‌ها رابطه های خوبی با یکدیگر داشتند نمی گذاشتند زندگی ها از هم پاشیده شود ولی امروزه با یک نزاع کوچک هر دو خانواده سریع موضع گیری می کنند و هر دو حرف طلاق می زنند.

حجت الاسلام محمدی نژاد اشاره کرد: ۲۴ ذی حجه روز مباهله پیامبر است، این روز، روز بر افراشته شدن پرچم اسلام در برابر آیین مسحیت است.

 

امام جمعه موقت ورامین: تحریم جدید ایران باعث باطل شدن تبلیغات برخی ساده لوحان داخلی شد

 

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: مسائل شرعی جناح و گروه سیاسی نمی‌شناسد و در خصوص موسیقی باید گفت که هر موسیقی که انسان را به سمت گناه بکشاند حرام است و ارتباطی به نوع موسیقی و اینکه مربوط به چه حذبی است ندارد.

وی خاطر نشان کرد: هر چیزی را نباید به مقام معظم رهبری ارتباط داد و نمی‌توان گفت چون صدا و سیما که زیر نظر رهبری است فلان موسیقی را پخش می‌کند پس مشکلی ندارد در صورتی که باید برای این موسیقی‌ها نظر خود مقام معظم رهبری را دانست.

امام جمعه موقت ورامین افزود: مسائل فقهی نیاز به نظر کارشناسی دارد اما بعضی افراد هستند که در مسائل تخصصی دیگر نظر نمی‌دهند ولی در خصوص مسائل فقهی و فرهنگی به راحتی اظهار نظر می‌کند.

حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: بسیاری از خانواده‌ها هستند که برای تهیه لوازم تحریر فرزندان خود با مشکلات جدی روبرو هستند به همین جهت باید توسط خانواده‌های دیگر به این خانواده‌ها کمک شود.

وی اظهار داشت: امروز می‌بینیم که در میانمار علیه مسلمانان جنابات وحشتناکی صورت می‌گیرد و جهانیان نیز سکوت کرده و هیچ چیز نمی‌گویند که جای تاسف دارد.

امام جمعه موقت ورامین گفت: توقع داریم که بزرگان جهان اسلام و همچنین روشنفکران دنیا در برابر این فاجعه انسانی فریاد بکشند و آن را محکوم کنند.

حجت الاسلام محمودی بیان کرد: اهدای جایزه نوبل به جنایتکارانی که مستبد هستند باعث شده است که این جایزه نیز از بین برود و مرگ آن رقم بخورد.

وی خاطر نشان کرد: خطرات بسیار جدی در کمین دانش‌آموزان است و معلمان و دبیران و همچین دست اندرکاران این مبحث باید از این خطرات مقابله کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: همگان باید به فکر تعلیم و تربیت نسل جوان نباشد و نباید افراد دعواهای سیاسی را وارد مدارس کنند.

امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: بهانه گیری‌های مختلف آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران به جهت افزایش تحریم‌ها نشان دهنده کینه بزرگ آمریکایی‌ها علیه ما است.

حجت الاسلام محمودی بیان کرد: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، تبلیغات برخی ساده لوحان داخلی را که برجام را موهبت بزرگی می‌دانستند را باطل کرد.

 

امام جمعه اسلامشهر: مؤمن کامل کسی است که تسلیم محض پروردگار باشد

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نوروزی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۴ شهریورماه با اشاره به اجرای فرمان الهی از سوی حضرت ابراهیم (ع) مبنی بر ذبح حضرت اسماعیل (ع) خاطرنشان کرد: دل کندن از مال و زن و فرزند در راه خدا خیلی سخت است و کار آسانی نیست. وقتی مشخص شد که حضرت ابراهیم (ع) از تنها فرزندش دل کنده خداوند در قرآن این اقدام را تصدیق کرد و از آن به عنوان امتحان بزرگ یاد کرد.

وی ادامه داد: مشکل ما این است که در برابر خدا تسلیم نیستیم اگر در برابر برخی تسلیم باشیم برخی را قبول نداریم و تسلیم نیستیم. نماز می‌خوانیم اما زکات نمی‌دهیم برای امام حسین (ع) سینه می‌زنیم اما سادات گرسنگی می‌کشند و خمس را پرداخت نمی‌کنیم. آن چیزهای که به نفع خودمان است قبول داریم و آن چیزی که سخت است و برای ما ضرر دارد به آن توجهی نمی‌کنیم مؤمن کامل کسی است که تسلیم محض پروردگار عالم باشد.

امام‌جمعه اسلامشهر اعلام کرد: شیطان در روز عید قربان متوجه شد که حضرت ابراهیم (ع) می‌خواهد فرمان خداوند را اطاعت کند اول به سراغ مادر اسماعیل، هاجر رفت اما هاجر به شیطان را از خود راند و گفت اگر خداوند اینگونه دستور داده باید این کار انجام شود شیطان پس از آن به سراغ اسماعیل رفت، اسماعیل نیز گفت خداوند هر چه امر کرده باید انجام شد و بعد سراغ حضرت ابراهیم (ع) رفت ایشان نیز شیطان را در چند نقطه از خود راند. این‌ها درس است خداوند در قرآن می‌فرماید ای مؤمنین، زن و بچه شما دشمنتان هستند آن‌ها نفع خودشان می‌خواهند نه سعادت شما را مواظب باشید.

وی با اشاره به کشتار مسلمانان میانمار گفت: جرم مسلمان میانمار این است که در میان بودائیان زندگی می‌کنند و شهادتین و الله‌اکبر می‌گویند.

نماینده ولی‌فقیه در اسلامشهر با اشاره به روز ۲۴ ذی‌الحجه و روز مباهله گفت: روز مباهله یک سند زنده، نورانی، قطعی برای فضیلت اهل‌بیت عصمت و طهارت است که کهنه نمی‌شود و از بین نمی‌رود

 

امام جمعه فیروزکوه: مدعیان حقوق بشر در برابر فجایع میانمار سکوت کردند/شهید حججی‌ها ثابت کردند ما فرزندان عاشورایی هستیم

 

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر این که زندگی خود را همانند زندگی ائمه اطهار (ع) قرار دهید، گفت: قرآن تاکید بر این دارد که با الگو قرار دادن پیامبر(ص) زندگی اهل بیتی داشته باشید؛ هیچ اجری در برابر طعامی که دوست دارید و بخشش می‌کنید، نیست و این الگوی ما از پیامبر(ص) است.

وی در ادامه افزود: هیچ کس به جز امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) و فرزندان اینها نمی‌تواند برای بشر الگو باشد؛ دستور قران درباره تشکیل خانواده این است که هم ظاهر و هم باطن یکدیگر را دوست دارید؛ از خواسته‌های حضرت ابراهیم(ع) و ائمه (ع) برای متقین از خداوند فرزندان صالح است.

خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه در خطبه دوم این نماز پرفیض با اشاره به روز مباهله اذعان داشت: نگاه کنید امروز در مقابل صراحت قرآن و مواضع پیامیر چه می‌گویند؛ قرآن ‌گوید یهود و نصرانی و مسیحی راضی نمی‌شوند و امروز می‌بینیم رئیس جمهور نادان امریکا می‌گوید چون بخشی از برجام به نفع مسلمانان است قبول نداریم.

وی با اشاره به نسل‌کشی در میانمار افزود: فجایع میانمار را ببینید، قریب به ۴۰۰ هزار نفر را سوزاندند و کشتند و هیچ کس حتی مدعیان حقوق بشر حرفی نزدند؛ جایزه صلح نوبل به کسانی داده می‌شود که صلح جهانی را از بین می‌برند؛ هر جا ساختار کشورها از بین برود جایزه صلح نوبل داده می‌شود.

اسماعیلی در پایان تاکید کرد: امثال شهید حججی و شهیدان دفاع مقدس ثابت کردند ما فرزندان عاشورایی هستیم و همانند شهدای عاشورا پای انقلاب و شهدای دفاع مقدس ایستاده ایم؛ آنها حسینی رفتار کردند تا ما زینبی بایستیم.

 

امام جمعه باقرشهر: عزاداری‎ها را سنتی برگزار کنید/برای عزاداری‌ها از روحانی اهل منبر دعوت شود

 

آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و به اهمیت توبه و بازگشت از گناه در هر مرحله از زندگی تاکید کرد، با تقوا باشید واجبات الهی را انجام بدهید، از حرام های الهی بپرهیزید تقوا مهمترین توصیه خدا در قرآن است.

 

ایشان در مورد قرص و وام سخنانی ایراد نمود و گفت: بد حسابی بی اعتمادی اجتماعی ایجاد میکند و اگر شخصی در زندگی برای حل مشکلی اقدام به قرص کند زمانی که بد حساب باشد کسی به او اعتماد نمیکند تا به او کمک کند، مردم مسلمان باید خودشان جامعه را بسازند و اعتماد میان مسلمانان را ایجاد کنند تا مردم به هم اعتماد کنند.

آیت اله موسوی در ادامه با اشاره به مهریه زن اظهار داشت: مهریه زنان اگر تا پایان عمر پرداخت شد که شد ولی اگر نشد مهریه این زن یک دین به عهده مرد است و اگر مرد از دنیا رفت این دین بر گردن فرزندان آن مرحوم می باشد، واز اصل ارث باید کم شود تا پس از گرفتن مهریه مادر باید تقسیم ارث شود.

امام جمعه باقرشهر در بخش دوم خطبه‌ها با اشاره به توصیه‌های پیامبر به معاض ابن جمل اظهار داشت: پیامبر در بخشی از این توصیه فرموده: وقصرالعمل تو را سفارش میکنم به کوتاه کردن ارزو، یعنی مازبن جمل ارزوهای طولانی نکن، اگر در مسند قدرتی نباید ارزوی طولانی داشته باشی باید به فکر خدمت به مردم باشی.

وی در گفت: آخرت را دوست داشته باشیم اخرت هست قیامت هست بهشت و جهنم هست اعتقاد داشته باشیم خدا فرمونده پیامبر خدا فرمونده که روز حسابی هست، بعضی ها این حرف ها را میزنند و جوانان را گمراه میکنند ،خداوند از ما حساب میکشد.

 

️ آیت اله موسوی ضمن تشکر از همه کسانی که در جشن قدیر شرکت و مشارکت کردند، بخصوص مسئولین شهر گفت: این هفته را میتوانیم به نام هفته امیرالمومنین (ع) نام گذاری کنیم، روز بیست و سوم و بیست و چهرم ضلحجه رو توضح داد.

امام جمعه باقرشهر در پایان گفت: در آستانه محرم هستیم، عزاداری‎ها را سنتی برگزار کنید و برای عزاداری‌ها از روحانی اهل منبر دعوت کنید، هییت ها و ایستگاه های صلواتی نزدیک باهم تجمیع و یکپاره شودند، تفرقه بین هییت ها نباشد، از نصب تصاویر بزرگ متوفی در ایستگاه صلواتی پرهیز کنید، محرم ،عاشوار و عزاداری‌ها را تحت شعاع این تصاویر قرار ندهید.دختران و زنان جوان حرمت محرم را حفظ کنند، هفته اول محرم هفته امر به معروف و نهی از منکر است، توطعه دشمنان بدحجاب کردن زنان برای اسیب زدن به جمهوری اسلامی است، جمعه اینده روز جهانی روز علی اصغر است و کسانی که علاقمند به این حضرت هستند هفته اینده در ویژه برنامه مصلی شرکت کنند.

افراد حاضر در نماز جمعه مجتبی پرک رئیس شورای اسلامی باقرشهر و اعضای محترم شورا، عبدالهی رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر که با حضور پرشور مردم همراه بودند.

 

امام جمعه قرچک: پایین ترین درجه جهالت ، اغفال شدن و فریب خوردن است

 

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه ها ی نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: رشد علمی و عقلی بر محور اندیشه الهی نتیجه اش سعادت و اصلاح جامعه است. علم بزرگترین هدیه الهی است و به انسان آنچه را نمی دانست آموخت.

امام جمعه قرچک در ادامه بیان داشت: پایین ترین درجه جهالت ، اغفال شدن و فریب خوردن است . کسی که به سرچشمه زلال تفکر و فرهنگ قرآن و عترت وصل شده ولی با راهنمائیهای کاذب و ترفندهای شیاطین مسیرش را عوض کرده به لجن زارها و فاظلاب های کشنده رسیده ، چنین کسی بدبخت ترین انسان است. بدتریت و خطرناکترین بشر و آفت هم از علم و دانش است.

اسماعیلی گفت :دانش هدفمند ، دانش مفید است . دانشمند هدفمند ، دانشمند مسلمان معتقد و متعهد است. اگر همه عناصر دانشگاهی ما قدر فرصت امنیت و آزادی نظام جمهوری اسلامی را می دانستند امروز باید همه دانشمندان عالم در مقابل عظمت مراکز علمی ما زانو می زدند. عده ای آگاهانه مایه فخر و مباهات شده اند ، عده ای دیگر آلت دست شیاطین و بیگانگان شده اند. عده ای تا پایان جان نثار خونشان پایبند اصول و ارزشهای اسلامی بوده و موجبات خرسندی امام زمان (عج) و رهبر عظیم الشأن و ملت شریف را فراهم می کنند و عده ای دیگر موجب نگرانی امام عصر(عج) و رهبر معظم و ملت وفادار می شوند.

وی تاکید کرد: چرا قدر فرصتهای بی نظیر در طول تاریخ را نمی دانیم؟چرا عده ای دنبال احیاء افکار پوسیده و مرده غربی هستند؟

 

 

امام جمعه گلستان: منزل، مسجد و مدرسه باید باهم در ارتباط باشند/ فرهنگ اباهه‌گری در کشور درحال ترویج است

 

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود به اینکه مردم با مشکلات مالی و مشکلات دیگر شاد نیستند، اشاره کرد و گفت: خنداندن مردم به زور و با اسم خندوانه، شادی ظاهری است و مردم می بایست از درون شاد باشند.

وی در ادامه باتاکید بر نزدیک بودن سالروز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: آغاز جنگ و حمله با رژیم بعث عراق بود و در آن جنگ آمریکا و فرانسه و بسیاری از کشورهای جهان دست به دست هم دادند تا ایران را به زانو در بیاورند، اما درنهایت موفق نشدند تا ایران را شکست بدهند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی با بیان اینکه جنگ در اصل ۱۲ سال به طول انجامید، تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از چهار سال قبل از شدت گرفتن جنگ، فعالیت هایی داستند با اینکه صدام گفته بود من شش روزه به تهران خواهم رسید.

وی همچنین در رابطه با اتفاقات ناخوشایند و تاسف بار میانمار، تبیین کرد: تمام ما مسئولیت سنگینی در برابر ایم اتفاق داریم، درحالی که زنان و مردان و کودکان مسلمان بسیاری را بوداییان قتل عام می کنند و همه کر و کور شده اند و حرفی نمی زنند.

امام جمعه بخش گلستان با اشاره به ترویج فرهنگ اباهه‌گری در کشور، اذعان داشت: در این فرهنگ می گویند که ما امر حرامی نداریم و هرکاری را می شود بدون محدودیتی انجام داد، که هدف آن برهم ریختن کانون خانواده‌های ایرانی و جامعه می باشد.

وی درپایان باتوجه به آغاز سال تحصیلی جدید، خاطرنشان کرد: افرادی که توانایی دارند در جشن عاطفه ها شرکت و به خانواده ها و دانش آموزان نیازمند کمک کنند، و در مدارس و خانواده باید بچه ها را کریم و باشخصیت تربیت کرد.

 

امام جمعه خیرآباد: وقتی مسئولین ما به دنبال تعهد به برجام هستند نباید توقع بیشتری از آمریکایی‌ها داشته باشیم

 

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه اول نمازجمعه این هفته خیرآباد با توجه به اینکه گاهی اختلاف هایی بین زن و مرد بوجود می آید که طرفین از حل آن عاجزند بیان داشت: بعضی اختلافات متاسفانه بر اثر دخالت های پدر و مادر بوجود می آید و در انتها به جدایی کشیده می شود.

حجت الاسلام طزری اظهار داشت: متاسفانه امروز شاهد هستیم بعضی پدر و مادرها با توجه به اینکه فرزند آنان سالهاست ازدواج کرده است اما همچنان در زندگی او دخالت می کنند و در اختلافاتی که بین فرزندآنان و همسرش اتفاق می افتد جانب فرزند خود را گرفته و باعث شدت اختلاف آنها می شوند، که این اقدام بسیار اشتباهی است.

وی افزود: اینگونه افراد انتظار دارند فرزندان آنان نوکر آنان باشند و هرگونه که خود دوست دارند فرزندان آنان هم همانطور زندگی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه خیرآباد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته خیرآباد با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم بیان داشت: امام خمینی(ره) فرمودند: محرم و صفر را زنده نگه دارید که هر چه داریم از ماه محرم وصفر است.

امام جمعه خیرآباد افزود: این جمله امام(ره)نشان دهنده عظمت این دو ماه است و نشان می‌دهد ماه محرم ویژگی‌های خاصی دارد که برای تداوم نظام اسلامی ما مؤثر است.

وی اظهار داشت: محرم یک جریان مستمر و همیشگی است و برای همه کسانی که می‌خواهند آزاد زندگی کنند و بنده کسی نباشند یک الگو بسیار مناسب است.

حجت الاسلام طزری ادامه داد: محرم به ما می‌آموزد باید برای حفظ دین از هیچ چیز دریغ نکرد حتی جان خود را باید فدای دین کرد، هر چند انسانی همانند امام حسین(ع) باشی.

امام جمعه خیرآباد ادامه داد: محرم به ما می آموزد که دین نقش بی‌بدیلی در زندگی ما دارد، لذا باید از آن صیانت و حفاظت کرد و عزیزان متوجه باشیم که از محرم درس بگیریم سینه زنی و مجالس روضه وسیله‌ای است برای رسیدن به این اهداف.

وی ضمن بیان اینکه در روز گذشته مجلس آمریکا طرح تحریم فروش قطعات و هواپیما را تصویب کرد بیان داشت: به موجب این طرح هیچ کشوری حق فروش هواپیما و قطعات آن را به ما ندارد و حال آنکه یکی از مفاد برجام برطرف شدن تحریم صنعت هواپیما بود.

امام جمعه خیرآباد اظهار داشت: با توجه به اینکه ۲۰ ماه است از برجام گذشته و در این ۲۰ ماه نه تنها این تحریم برداشته نشد بلکه دیشب این تحریم ها دوباره تصویب گردید و نقض برجام بار دیگر صورت گرفت.

حجت الاسلام طزری بیان کرد: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده است که ایرانی‌ها روح برجام را نقض می‌کنند و تا چند هفته آینده خواهند دید که با این توافق چه خواهیم کرد.

امام جمعه خیرآباد تصریح کرد: وقتی مسئولان کشور خصوصاً مذاکره کنندکان ما در برابر نقض برجام از سوی آمیکا اعلام می‌کنند که اگر آمریکا نقض برجام هم کند ما و اروپایی‌ها به آن متعهد خواهیم ماند، عکس العملی غیر از این از طرف آمریکا نباید متصور بود.

وی خاطر نشان کرد: چند نکته است که باید مسئولان ما بدانند، اول اینکه اروپایی‌ها هیچ وقت منافع خود را به خاطر ایران فدا نخواهند کرد، آنان هرگز آمریکا را بخاطر ایران رها نخوهاند کرد کما اینکه در صحبت‌های اخیر آنان به وضوح بیان شده است.

حجت الاسلام طزری افزود: تمام تحریم‌ها توسط آمریکائی‌ها صورت گرفته است و خود اروپائی‌ها بخاطر ترس از آمریکا با ایران اسلامی معامله نمی‌کنند، حال چه نفعی دارد که ما با اروپائی ها بر سر برجام توافق کنیم، امام تمام تحریم‌ها توسط آمریکا هنوز پا برجا باشد.

وی خاطرنشان کرد: عده‌ای بخاطر ترس از آمریکا جرئت نشان دادن عکس‌العمل مناسب در قبال برجام را ندارند و این رفتار آنان باعث شده است تا هر چند روز یکبار شاهد وضع تحریم‌های جدید از سوی آمریکا باشیم تا از این طریق بتوانند در مسائل دیگر هم با ایران مذاکره کنند و امتیازات مهم دیگری از ایران اسلامی بگیرند.

امام جمعه خیرآباد بیان داشت: تنها راه این است که ابزار تحریم بی اثر گردد و آنچه تحریم‌ها را بی اثر می‌کند اتکا به جوانان متعهد و استفاده از سرمایه‌های اصلی ملی است.

وی اضافه کرد: حفظ برجام زمانی لازم است که منافع ملی ما را تامین و از سوی طرف مقابل نقض نشده  در غیر اینصورت برجام جز ضرر چیز دیگری برای ما ندارد و هر روز نقض می‌گردد و از سوی دیگر نیز هیچ ارزشی ندارد و مایه افتخار هم نیست.

حجت الاسلام طزری ادامه داد: متأسفانه عده ای امروز از هیچ چیز یک کوه می‌سازند و امتیازات فراوانی را برای برجام درست می کنند که در واقع هیچ چیزی نیست.

امام جمعه خیرآباد با بیان اینکه مدتی است که مسلمانان بی پناه میانمار به دست بودائیان افراطی و با همکاری ارتش میانمار به خاک و خون کشیده می شوند گفت: جای تعجب است که نخست وزیر جلاد میانمار جایزه صلح نوبل را دریافت کرده است.

وی تصریح کرد: اینگونه اقدامات نشان داد که جایزه صلح نوبل هم ابزاری است سیاسی و هر کس که منافع استکبار را تامین کند لایق این جایزه خواهد شد و ثانیاً وظیفه کشورهای اسلامی است که با تمام توان و با استفاده از تمام ظرفیت ها جلوی این خونریزی ها و کشتار را بگیرند.

انتهای متن/

true
true
true
false
  1. عباس فضل علی

    بزرگان جهان اسلام باید فکری برای کشتار میانمار کنند..واینکه فکری هم برای ریشه کن کردن فقر و بدبختی و مشکلات اجتماعی جوانان و مشکلات معیشتی خانوارها کنند..در زمان قدیم یک نفر کار میکرد خرج دهها نفر را در میاورد ..اما الان ده نفر کار میکنند خرج یک نفر هم در نمی آید..البته فرض بر این که هر ده نفر شاغل هستند.ممنونم
    مسئولین رسیدگی کنن لطفا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false