عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان در 25جایگاه ثابت و موقت | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛ مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب اهم اقدامات شهرداری تهران در خصوص طرح عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان در سال 96 را تشریح کرد و گفت:طرح عرضه بهداشتی دام با هدف خدمات رسانی مناسب به شهروندان محترم تهرانی در اجرای با فضیلت سنت حسنه قربانی در دین مبین اسلام هر ساله توسط سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران برگزار می شود.

یزدانی در ادامه با بیان این که سال گذشته 19جایگاه عرضه دام(3 ثابت و 16 موقت) به خدمات رسانی به شهروندان پرداختند، گفت: این در حالی است که در سال جاری 25 جایگاه (3 جایگاه ثابت و 22 جایگاه موقت) در سطح شهر تهران اختصاص یافته است که این جایگاه ها در روز عرفه(9شهریورماه) از ساعت 9 صبح الی 19 و در روز عید سعید قربان(10 شهریورماه) از ساعت 5 صبح الی 15 فعال و به شهروندان عزیز خدمات رسانی خواهند کرد.

کنترل بهداشتی  دام از مبدا تامین تا محل عرضه 

یزدانی در ادامه با بیان  این که تعداد دام وارد شده به جایگاه ها 22000 راس دام می باشد، افزود: به منظور خدمات رسانی مطلوب همچون سال های گذشته، کنترل بهداشتی دقیقی از مبدا تامین دام تا محل عرضه دام انجام شده است، بطوریکه تمامی دام های ورودی به جایگاه ها از سوی اداره کل دامپزشکی مورد تایید می باشد.

وی اضافه کرد:در روزهای عرفه و عید سعید قربان نظارت و کنترل های بهداشتی توسط241 نفر دامپزشک و بازرس گوشت جهت معاینات قبل و بعد از ذبح ، 450 ذابح و 40 ناظر شرعی در سطح جایگاه های عرضه بهداشتی دام حضور دارند. همچنین ذبح دام و معاینات قبل از کشتار به صورت رایگان انجام می شود.

به گفته یزدانی در 25 جایگاه با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی نسبت به مراسم فرهنگی متناسب با ایام عید سعید قربان برنامه هایی پیش بینی شده است.

یزدانی در پایان تاکید کرد: تمامی تلاش امان را به کار خواهیم گرفت تا مجموعه این اقدامات منجر به رضایتمندی حداکثری شهروندان گردد.

true
true
true
false
  1. محمد

    سلام.ممنون از اطلاع رسانی و در جریان قرار دادن مردم از اخبار روز کشور و جهان…..

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false