آخرین روند واگذاری شهرآفتاب و شهروند به بانک شهر | پایگاه خبری تهرانوند
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

falseit is false
false
false

به گزارش پایگاه خبری تهرانوند؛ قدرت الله گودرزی معاون مالی اقتصادی شهرداری تهران در خصوص انتقادهای وارده به واگذاری شرکت شهروند و مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب به بانک شهر اظهار داشت: موضوع واگذاری شهروند و شهر آفتاب به بانک شهر طی فرآیند کارشناسی صورت پذیرفته است و با توجه به این که تا پایان سال بایستی تفاهم نامه ای منعقد می کردیم، به طور علی الحساب برای شهرآفتاب یک هزار میلیارد تومان و برای شهروند حدود 250 میلیارد تومان ارزیابی شده است.

وی در ادامه افزود: البته نکته ای که وجود دارد این است که دوستان قبلا از چند کارشناس برای ارزیابی شهروند و شهرآفتاب استفاده کردند، اما نتوانستند کارشناسی کنند. البته اعلام کردند که نیاز به زمان بیشتری برای برآورد قیمت این دو مجموعه نیاز است. به دلیل محدودیت زمانی، کارشناسان جدید کار را آغاز کردند.

معاون مالی اقتصادی شهرداری تهران با اشاره به این که مصوبه شورای شهر تهران درباره واگذاری این دو مجموعه به بانک شهر به شهرداری اعلام شد، خاطرنشان کرد: مطمئنا ارزش کارشناسی شهر آفتاب و شهروند 250 میلیارد تومان و یک هزار میلیارد تومان نیست و بایستی منتظر نظر نهایی کارشناسان جدید باشیم.

گودرزی در ادامه تصریح داشت: این که برخی از دوستان اعلام کردند که برند شهروند حدود 10 هزار میلیارد تومان ارزش دارد، چنین موضوعی صحت ندارد. بایستی کارشناسان موضوع برآورد قیمت را انجام دهند. بنده معتقدم برخی صحبت هایی که می شود، ارزش پاسخ دادن ندارد و به طور کلی نبایستی اصلا مطرح شود.

وی گفت: نکته ای که وجود دارد این است که برخی از واحدهای شهروند را بایستی سازمان بورس قیمت گذاری کند. بنده معتقدم افرادی که مطلع باشند، چنین اعداد و ارقامی را برای فروش و واگذاری شهروند و شهرآفتاب اعلام نمی کنند.

true
true
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false